יוגה

המילה 'יוגה' באה מהפועל 'לאחד' בשפת הסנסקריט העתיקה. היא מבטיחה לנו לא רק איחוד עם הווייתנו הפנימית העמוקה ביותר אלא גם שלום והרמוניה בעולם.

בעזרת היוגה נשאף לחיות באומץ, בדרך השלום בגוף ונפש שלנו והסובבים. ניגע בשאלות מהותיות כמו מה הפוטנציאל שלנו כבני אנוש? מה תפקידנו בעולם? מהו המוות אם בכלל,האם יש אפשרות להשתחרר מהסבל (בכל מני דרגות ורמות) ועוד.

יוגה היא דרך חיים המשתלבת לחלוטין עם כל דת ואמונה, היוגה כוללת בתוכה מערכת חשיבה ופילוסופיה שלמה יחד עם זאת רק העוסק בה בעצמו יבחר וילקט את מה שרלוונטי עבורו. 

​כפי שאין צורך לדעת לשחות כדי ללמוד לשחות, אין צורך בכישורים מיוחדים כדי לתרגל יוגה. כל אחד מגיע עם היכולות שלו אך עם התרגול היוגה כל אחד יפתח את הגמישות והכוח האינדיבידואלים עבורו. כמו כן בזכות התרגול ניתן לשפר תפקוד של המערכות השונות בגוף כמו למשל מערכות הלב-ריאה, הקואורדינאציה היציבה כולה, יכולת ריכוז שליטה בכעסים ורגשות בכלל.

בכל נקודת זמן גיל מצב רגשי ופיזי אפשר ורצוי לתרגל.

היוגה היא תורה פיזית, מנטאלית ורוחנית שמטרתה לחזק את גופו ונפשו של האדם.

במקור שלה היא תרגול של התבוננות ומיקוד מדיטטיבי, הדורש משמעת עצמית כבירה. מטרתה הראשונית של היוגה הייתה לרפא את מכאובי החיים ולחסן את המתרגל מפני הסבל הכרוך בקיום האנושי. המתרגל היה חי חיי פרישות מהעולם, או לפחות מההשתוקקות למה שקיים בו, ומטרתו הייתה להגיע לאיזון, שלוות נפש אמיתית, ותודעה צלולה רואת-כל.

היום תרגול היוגה מאוד נגיש גם במערב ומותאם לאורכי חיינו (הערכות מצביעות על כך ששלושה מיליון אנשים מתרגלים יוגה).

אני מזמינה אתכם לעורר את הגוף ולהרוות את הנפש בשיעורי יוגה שמתאימים לכולם. בשיעורים נתרגל מדיטאציה נשימה, אסאנות (מנחים מגוונים) על בסיס זורם של האטא ראג'ה יוגה.

נסיים את התרגול בהרפיה שמאפשרת מילוי מצבורים.      

במהלך השיעורים נתרגל נשימה נכונה, אסאנות, ומדיטאציה.

1/1

​©2015 פילאטיס ויוגה נטלי לוין

051-5151-348
054-6389-298

פילאטיס שוהם, פילטיס בשוהם, יוגה בשוהם, פילאטיס מכשירים בשוהם, פילאטיס גינתון, יוגה גינתון, פילאטיס בית עריף, יוגה בית עריף, פילאטיס שדה התעופה, פילטיס איירפורט סיטי, יוגה איירפורט סיטי, פילאטיס בית אריה, יוגה בית אריה, פילאטיס כפר דניאל, יוגה כפר דניאל,פילאטיס לוד, יוגה לוד, פילאטיס תל אביב, יוגה תל אביב, פילאטיס יהוד, פילאטיס אור יהודה, יוגה יהוד, פילאטיס אור יהודה, פילאטיס נווה מונוסון, יוגה נווה מונוסון, פילאטיס בני עטרות, יוגה בני עטרות, פילאטיס מכשירים בני עטרות, פילאטיס חדיד, יוגה חדיד, פילאטיס צפריה, יוגה צפריה, פילאטיס בן שמן, יוגה בן שמן, פילאטיס אחיסמך, יוגה פילאטיס אחיסמך, פילאטיס בית נחמיה, יוגה בית נחמיה, פילאטיס טירת יהודה, יוגה טירת יהודה, פילאטיס בכפר טרומן, יוגה בכפר טרומן, יוגה לאמהות ותינוקות, יוגה שיעורים פרטיים, יוגה הריון, פילאטיס, פילאטיס הריון, פילאטיס מכשירים, רפורמר פילאטיס, פילאטיס רפורמר, עיסוי ויוגה לתינוקות, פילאטיס בטרומן, כפר טרומן, פילאטיס, יוגה לילדים, פילאטיס ניר צבי, יוגה ניר צבי, פילאטיס מגשימים, יוגה מגשימים, פילאטיס משמר השבעה, יוגה משמר השבעה, פילאטיס ברקת, יוגה ברקת, פילאטיס גיבעת כח, יוגה גיבעת כח, פילאטיס חמד, יוגה חמד, פילאטיס נחלים, יוגה נחלים, פילאטיס גנות, יוגה גנות, פילאטיס רינתיה, יוגה רינתיה, פילאטיס כפר מעש, יוגה כפר מעש, פילאטיס גת רימון, יוגה גת רימון, פילאטיס מצליח, יוגה מצליח, פילאטיס כפר סירקין, יוגה כפר סירקין, פילאטיס כפר שמואל, יוגה כפר שמואל, פילאטיס מבוא מודיען, יוגה מבוא מודיען, שיעורי נשים, מתיחות, עבודה על הבטן, חיזוק ריצפת אגן, כאבי גב, כאבי ברכיים, פלאטפוס.